ر پايان سال 2018 ، من فکر کردم که من تمام آنچه را که بايد با توجه به عملکرد نمايشگرهاي صفحه تخت مدرن امروز ببينم ، ديدم ، چه با مجموعه گسترده اي از نمايشگرهاي شگفت انگيز که زمان قابل توجهي را در Casa de Robinson سپري مي کنند ، از LG OLED هاي عالي تا کوانتوم سري P Vizio. X900F سوني سوني بود ، اما يکي از نمايشگرهايي که در سال 2018 از نزديک به ذهنم محو شده بود ، محو شد. نه به اين دليل که X900F بد بود. دور از آن. اين فقط يکي از اولين نمايش هايي بود که من از زمان بازگشت به بررسي خانه تئاتر بررسي کردم. مانند يک نامزد اسکار که خيلي زود منتشر شد ، فراموش کردم X900F چقدر عالي بود که زمان رسيدن فصل جوايز بود.

چرا الان اين را مطرح مي کنم؟ خوب ، اين سال 2019 است و سوني صفحه نمايش جديدي براي فصل جديد دارد ، بخصوص X950G  که در اينجا بررسي شده است. X950G يک دنباله مستقيم براي X900F نيست ، زيرا هر دو نمايشگر همزمان با اين نوشتار در معرض فروش هستند. اما گفتن اين دو نمايشگر هيچ ارتباطي با يکديگر ندارد. در حقيقت ، آسان تر است که ليست X950G و X900F را از آنچه که مشترک نيست هدر رفتن کلمات من با ذکر تمام شباهت هاي آنها باشد ، آسان تر کنيد.

SonyX950G-Insitu1_4KHDR.jpg

با ظاهر بدني خود ، X950G (از نظر ظاهري) هيچ تفاوتي با X900F به نظر نمي رسد ، و اين چيز بدي نيست ، زيرا سوني از اواخر هنگام طراحي صنعتي در حال چرخش است. از ديد من ، نمايشگرهاي LCD با نور پس زمينه LED سوني از جمله طراحي هاي شيک و زيبا در بازار امروز هستند و X950G مطابق با اين سنت است.

X950G را مي توان در چهار اندازه مورب: 55 ، 65 ، 75 و 85 اينچ داشت . براي اهداف اين بررسي ، مدل 75 اينچي به من ارسال شد که داراي MSRP 3299.99 دلار است. ترکيب G با قيمت 555 اينچي از 1299.99 دلار شروع مي شود و براي عظيم 85 اينچي با قيمت 4،999.99 دلار صعود مي کند.

X950G 75 اينچي 66 سانتي متر طول تقريباً 41 اينچ دارد. حداکثر عمق X950G نزديک به 15 اينچ با داشتن پاهاي در آن ، بدون شک بر روي يک ديوار نصب شده است و بدون شک از حاشيه زير سه اينچي آن لذت مي برد. وزن قابل ملاحظه است اما با وزن 77.6 پوند (بدون پايه) سنگين نيست. از لحاظ ويژگي هاي منحصر به فردي که در هر نقطه در قسمت جلويي يا پشت صفحه نمايش قرار دارد ، وجود دارد: اين يک گرافيت يا صفحه خاکستري تيره را ورزشي مي کند که به طور يکنواخت در اطراف صفحه نمايش نيمه براق خود ضخيم است. قسمت پشتي X950G به طور مشابه اسپارتان است و داراي يک پنل پشتي صاف و گرد است که داراي يک پانل I / O است.

صحبت از I / O ، X950G در مجموع چهار ورودي HDMI 2.0b (سه در پايين و يکي در سمت) دارد که همگي سازگار با HDCP 2.3 هستند. ورودي هاي HDMI X950G از HDMI-CEC پشتيباني مي کند و حتي کانال eARC نيز وجود دارد. ساير گزينه هاي ورودي / خروجي عبارتند از: يک ورودي ويديويي کامپوزيت ، RS-232C ، ورودي RF ، درگاه اترنت ، خروجي صوتي ديجيتال ، جک هدفون و سه پورت USB (دو طرف و يک پايين). گزينه هاي اتصال غيرفيزيکي شامل WiFi (802.11a / b / g / n / ac) ، بلوتوث و داخلي Chromecast است. يک سيم برق جداشونده را پرتاب کنيد و قسمت بيروني X950G را که تمام آن دوخته شده است ، داريد. همانطور که گفتم زياد مورد ترديد نيست ، اما پس از آن دوباره ، اين عقيده من است که يک نمايشگر بايد از نقطه نظر طراحي تا حد ممکن ساده و ظريف باشد ، کاري که X950G به خوبي از آن استفاده مي کند.

X950G_back.jpg

در پشت صحنه يا پشت پرده ، کمي بحث بيشتر وجود دارد. X950G نمايشگر LCD با نور پس زمينه LED با آرايه کامل با رزولوشن بومي 3،840 x 2،160 و قابليت کم رنگ محلي است. X950G با HDR سازگار است و از HDR10 ، HLG و Dolby Vision پشتيباني مي کند ، اما HDR10 + ندارد. سوني اما توجه دارد که پردازنده X1 Ultimate صفحه نمايش با اندازه گيري ميزان روشنايي قاب ، داده هاي فوق العاده پويا توليد مي کند و تجربه اي مشابه با HDR10 + را ارائه مي دهد. پردازنده جديد (er) همچنين علاوه بر پردازش موجود 4K X-Reality Pro و پردازش پايگاه داده دوگانه ، ويژگي هاي جديدي در زمينه بهبود تصوير مانند Super-Resolution مبتني بر شيء را فراهم مي آورد ، و همه اين موارد تحت عنوان سوني "Enhancements Clarity" قرار دارند. همين مورد در مورد پيشرفت هاي کنتراست X950G نيز صادق است ، که از آن داراي Dynamic Contrast Enhancer ، اشياء مبتني بر اشياء HDR ،

همان پيشرفتهاي رنگي واقعي که در X900F يافت مي شوند ، در X950G وجود دارند ، از جمله: فناوري زنده رنگ ، دقت رنگ نگاشت ، HDR Super Bit Mapping و نمايش Triluminos. من نمي خواهم با جزئيات بيشتر به اين موارد بپردازم ، زيرا من در بررسي X900F خود آنها را با جزئيات بيشتري پوشش داده ام و آنها در اينجا بدون تغيير باقي مي مانند. کافي است بگوييم ، وقتي صحبت از رندر و دقت در رنگ مي شود ، سوني مسلماً بي نظير است اما در يک لحظه بيشتر از اين حرف ها را مي زند.

روشي ديگر که پردازنده X950G از آن نسبت به X900F بهره بيشتري مي برد ، اجراي سيستم عامل صفحه نمايش است که همچنان مبتني بر اندرويد است. از آنجا که X950G از اندرويد به عنوان سيستم عامل خود استفاده مي کند ، اين صفحه نمايش مي تواند به عنوان منبع اصلي و اصلي براي کساني که دوست دارند جرياني داشته باشند عمل کند ، زيرا (بيشترين) هر پلتفرم محبوب جريان به صورت استاندارد يا به صورت رايگان از طريق صفحه اصلي X950G قابل بارگيري است. بلندگوهاي فوق العاده داخلي Sony و فناوري صداي چند صوتي Acoustic را به سيستم پرتاب کنيد و در X950G يک راه حل سرگرمي کاملاً مجهز و کاملاً مجهز براي همه داريد.

که من را به ريموت مي آورد ، که براي X950G به روز شده است ، اگرچه کاملاً کافي نيست. من از راه دور مهم نيستم ، اگرچه آرزو مي کنم که نور پس زمينه داشته باشد ، به خصوص در اين نقطه قيمت. با اين حال ، براي آنچه که هست ، کاربردي است و در کنار هم احساس خوبي دارد. به نظر مي رسد وقتي در رابطه با رابط کاربري اندرويدي صفحه نمايش استفاده مي شود نسبتاً غير جهت دار و بسيار پاسخگو است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Samantha بتا4 دريچه ي خيال من عنوان وبلاگ ویکی نویس گربه سگ معرفي هندزفري شيائومي tehranspeaker1 آخرین لحظه عمر من